Hakkımızda

Biz Kimiz?

L ingoSoft Bilgi Teknolojileri, 2010 yılında İş Zekası ve Kurumsal Yazılım Hizmetleri ile ilgili profesyonel çözümler üretmek vizyonu ile kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana; finans, sağlık, enerji, üretim alanlarında faaliyet gösteren kamu ve özel sektördeki bir çok kuruma çözümler geliştirmiş, başarılı projelere imza atmıştır. Özellikle İş Zekası ve Karar Destek Sistemleri çözümleri konusuna odaklanmayı tercih etmiş, müşterilerine ihtiyaç odaklı anahtar teslim proje hizmetinin yanında danışmanlık ve eğitim hizmetleri de sunmayı kendine amaç edinmiştir.

Güvenilir, yenilikçi uzman kadromuzun en büyük zenginlik olduğuna inanıyoruz. Bu anlamda her türlü teknoloji çözümlerimizde ve sunduğumuz hizmetlerde kurumsal ilkelerimize ve meslek etiğimize sonuna kadar bağlı kalmaktayız. Sonsuz keşif ve de sürekli öğrenim ve özümsemeyi gerektiren süreçte, teknolojinin sürekli gelişen ve değişen dünyasında bu zenginlikleri size sunabilmek profesyonel anlamda sahip olabileceğimiz en büyük değeri teşkil etmektedir.

On beş yılı aşkın bilgi teknolojileri deneyimimiz, kurumsal iş ağımız, kamu ve özel sektörde bulunan referanslarımız ile LingoSoft olarak; Proje, Danışmanlık, Eğitim, Bakım/Destek ve Geri Bildirim süreçlerinde benimsediğimiz müşteri ve kalite odaklı ilkelerimizden taviz vermeksizin tüm çözümlerimizde sizlere en iyi hizmeti verebilmek önceliğimizdir.